Panteři se chtějí v domácím zápase se Startem vrátit na vítěznou cestu

Vítězná šňůra A-týmu Goldea Panthers Otrokovice se zastavila po porážce 4:8 od brněnských Buldoků na devíti zápasech. Novou mohou Panteři rozjet ve druhém ze série dvou domácích střetnutí s pražským celkem Start98. Duel začíná tradičně v neděli od šesti večer v hale na Štěrkovišti.

První domácí ligová prohra sezony se promítla i do tabulky. Z prvního místa jsme klesli na třetí o skóre za Bulldogs a o bod za Ústím nad Labem a vzhledem k tomu, že se oba naši největší konkurenti utkají v Brně, minimálně jednoho můžeme opět přeskočit.

FAT Pipe Start 98, jak zní celý název klubu z Jižního Města, se loni zachraňoval v play-down a také letos se pohybuje mezi týmy ohroženými sestupem. Po jedenácti kolech je jedenáctý se ziskem jedenácti bodů. Pokud jde o produktivitu, patří na sedmé místo, dal jen o dva góly méně než Panteři. Dolů ho ale sráží druhá nejhorší obrana, více branek inkasoval pouze Hradec Králové.

Největší nebezpečí pro otrokovickou bránu hrozí od Matěje Netrefy, který má ve Startu vyřízené střídavé starty ze superligového Chodova, za nějž odehrál v letošní sezoně čtyři utkání a vstřelil v nich dvě branky. V první lize se trefil jedenáctkrát.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři