Panteři prohráli i třetí zápas s Karlovými Vary a jsou porážku od sestupu ze superligy

A-tým PSG Panthers prohrál i třetí duel play-down s Karlovými Vary a v sérii prohrává už 0:3 na zápasy. Po sobotní porážce 1:2 v prodloužení bude na západě Čech v neděli od 15 hodin čelit bezprostřední hrozbě sestupu ze superligy, kterou hraje 12 let.

Livesport Superliga, 3. kolo, so 1.4.2023, HMS Karlovy Vary
Karlovy Vary
2:1
1:1, 0:0, 0:0

FB Hurrican Karlovy Vary - PSG PANTHERS OTROKOVICE 2:1p

branky: 13. Miloš Tyl, 65. Michal Strachota - 16. Jakub Grich; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 290; zásahy brankářů: Daniel Váradi 18 - Adam Kohút 19; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0, 1:0

Karlovy Vary: Váradi, Ernst, Eckhardt - Korbel, Nushart, Zeman - Strachota, Klápa, Svatek, Zavadil, Navrátil, Lebeda, Lang, Hurt, Velc, Zahraj, Tomčo, Torma, Šimeček, Kalaš
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Kubíček, Kelemen, Grlický - Grich, Hrabal, Nehila, Zapletal, Minich, Šťourač, Vykopal, Červenka, Zouhar, Štourač

V defenzivně laděném sobotním utkání padly v základní hrací době jen dvě branky v první třetině. Po chybě Sovjáka, který ztratil uprostřed hřiště míček, skóroval Tyl. Vyrovnání zařídil po rychle rozehrané standardní situaci Grich.

Rozhodnutí padlo v čase 64:12. Zatímco tři hráči sledovali Klápu, nechali za sebou zcela volného Strachotu, který lacinou chybu s přehledem potrestal střelou vedle brankáře Kohúta.