Archiv

Aktuální zprávy
před 2 dny

Elévci dobyli Ostrava Cup a vezou zlato

Naši malí Panteři v kategorii elévků pokračují ve vítězné šnůře, po titulu na pražském PFC vezou zlaté medaile i z ostravského turnaje Ostrava Cup. Turnaje se zúčastnili i naši junioři, více o průběhu si přečtěte v našem článku.

Aktuální zprávy
pá 7.6.2024

Panteři udrželi elitní lajnu, Ležatkovi si dávají pauzu

Gál-Červenka-Vykopal. Také v nadcházející sezoně bude A-tým Goldea Panthers Otrokovice spoléhat na svůj elitní útok. Jako poslední se klub domluvil s kanonýrem Vykopalem na další rok.

Aktuální zprávy
ne 2.6.2024

Mladší žáci sbírali zkušenosti na Ostravských hrách

Tým mladších žáků vyrazil na konci května sbírat zkušenosti na velmi dobře obsazený turnaj Ostravské hry. V této kategorii se o úspěch přijelo porvat 30 týmů z celé republiky.

Aktuální zprávy
čt 23.5.2024

Malí Panteři vezou zlatý hattrick z pražského PFC Spring

I letos se v Praze uskutečnil florbalový turnaj Prague Floorbal Cup Spring 2024, který přivítal 182 talentovaných týmů z celé České republiky, ale i ze zahraničí.Naši Panteři zde nemohli chybět a letos vyslali do Prahy týmy hned ve třech kategoriích. Zkušenosti zde sbíral tým přípravky, zlato jeli obhajovat elévci a o úspěch se porvat i tým starších žáků.Elévci suverénně prošli turnajem a vezou domu třetí zlato v řadě!

Aktuální zprávy
st 15.5.2024

Dorostenci a junioři uzavřeli sezónu

Letošní sezónu v kategorii dorostu nelze považovat za příliš úspěšnou, tým se potýkal s nedostatkem hráčů a pilováním kondičky. Naopak junioři bojovali o nejvyšší příčky a zakončili sezónu na třetím místě.

Aktuální zprávy
út 14.5.2024

Kategorie žáků zažila velmi proměnlivou sezónu

Kategorie mladších i starších žáků mohou bilancovat letošní sezónu. V obou kategoriích kluci zažili jak plno úspěchů, tak i porážek a hlavní myšlenkou sezóny bylo zapracovat hlavně na kondičce a rozvoji.

Aktuální zprávy
ne 12.5.2024

Nejmladší kategorie Panterů hodnotí úspěšnou sezónu

Nejmladší Panteři v kategorii přípravka a elévci úspěšně ukončili letošní působení ve Zlínské lize a těší se na jarní turnaje. Jaká byla letošní sezóna a co je dále čeká, se dozvíte v krátké reportáži.

Rozhovory
po 6.5.2024

Petřík: Budeme chtít zase bojovat o nejvyšší příčky

Lukáš Petřík zhodnotil svoji první sezónu v roli hlavního trenéra Panthers Otrokovic a nastínil ambice pro tu nadcházející.

Aktuální zprávy
pá 19.4.2024

Zase jsme mohli být pyšní na otrokovický tým, hodnotí prvoligovou sezónu šéf klubu Karel Ťopek

V play-off se A-tým Goldea Panthers Otrokovice pod vedením trenéra Lukáše Petříka probojoval do prvoligového semifinále. Okamžitý návrat do nejvyšší soutěže se sice nezdařil, šéf klubu Karel Ťopek ale hodnotí první sezonu po sestupu kladně.

Reportáže
st 27.3.2024

Rozhodující semifinále jsme prohráli, sezona pro Pantery skončila

Sen o okamžitém návratu do superligy se rozplynul. Pátý rozhodující zápas semifinálové série jsme v Kladně prohráli 2:6 a sezona pro A-tým Goldea Panthers Otrokovice tím předčasně skončila.Děkujeme všem fanouškům za podporu v úžasném domácím prostředí i při venkovních zápasech a budeme se těšit na společnou další sezónu.

Reportáže
po 25.3.2024

Bravo! Panteři si vynutili rozhodující pátý zápas semifinále v Kladně

První postupový mečbol Kladna jsme odvrátili. V neděli áčko Goldea Panthers Otrokovice přemohlo Kanonýry 4:3 a vynutilo si pátý rozhodující duel semifinálové série, který se odehraje v úterý na hřišti soupeře od 19 hodin.

Reportáže
ne 24.3.2024

Panteři prohráli třetí semifinále, odvracet budou konec sezony

S nožem na krku nastoupí v neděli od pěti hodin v hale na Štěrkovišti áčko Goldea Panthers Otrokovice. Ve třetím semifinále podlehlo Kladnu 2:5 a v sérii na tři vítězné duely prohrává 1:2.

Rozhovory
pá 22.3.2024

Kohút: Kladno je veľmi nepríjemný súper, pre výhru urobíme maximum

Adam Kohút gólmanská jednička Panterů zhodnotil začátek semifinálových bojů na Kladně a pozval všechny fanoušky na víkendový dvojzápas na domácí půdě.

Preview k zápasu
st 20.3.2024

Vyrovnané semifinále s Kladnem pokračuje dvěma víkendovými zápasy v Otrokovicích

V sobotu od šesti večer, v neděli o hodinu dříve. A-tým Goldea Panthers Otrokovice nastoupí o víkendu ke dvěma semifinálovým zápasům proti Kladnu, odkud se vrátil za průběžného stavu 1:1. Pokud by se nerozhodlo, poslední utkání by se hrálo v úterý opět v Kladně.

Reportáže
po 18.3.2024

Kohút zavřel bránu, semifinále se stěhuje do Otrokovic za stavu 1:1

O víkendu se budou v hale na Štěrkovišti hrát dva zápasy semifinále první ligy. Rozhodlo o tom naše nedělní vítězství v Kladně, kde jsme po sobotní prohře 3:6 zvítězili o den později 2:0. Hvězdou duelu byl brankář Adam Kohút, který pochytal všech 23 střel kanonýrů. Oba góly pak vstřelil František Vykopal.

Další stránky
123456>>

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři